img

CHP'li Keleş, Pamukova pazar esnafını ziyaret etti


CHP Pamukova İlçe Başkanı Fikret Uysal, Serdivan İlçe Başkanı Atilla Karahan, Erenler İlçe Başkanı Mustafa Çınal, Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar, Akyazı İlçe Başkanı Mustafa Sağır, Ferizli İlçe Başkanı Rüştü Yüksek, il yönetim kurulu üyeleri Cemal Demir, İsa Şahinoğlu, Ayhan Kadanalı, İl Kadın Kolları Başkanı Azize Çeroğlu, İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Ayşe Aydın ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette esnafın sıkıntıları ve talepleri dinlendi.

Başkan Keleş, son yıllarda yaşanan ekonomik sıkıntıların hem esnaf hem de vatandaşları olumsuz etkilediğini ifade ederek, şunları kaydetti:

“CHP Sakarya örgütleri olarak ilimizin her noktasında vatandaşlarımızla, esnafımızla bir araya geliyor onların sıkıntılarını, taleplerini dinliyoruz. Çarşı ve pazar adeta yangın yeri esnaf satış yapamazken fiyat etiketlerini gören vatandaşlar alışveriş yapmadan esnaf ise siftah yapmadan evine dönüyor.  Ekonomik olarak büyük bir yıkımın ve çöküntünün olduğu bir dönemi yaşıyoruz ve bu süreçte en çok mağdur olan ise esnaf ve vatandaş oluyor.” 

Esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiklerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin aile destekleri sigortası ve esnaf politikalarını da anlattıklarını söyleyen Başkan Keleş, “Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak projelerimizle yoksulluğa ve fakirliğe son vermek istiyoruz. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde yoksulluğu biz ülkemizin gündeminden çıkaracağız. Aile destekleri sigortası ve esnafa yönelik hazırladığımız politikalar bunun için var. Bu projelerimiz sayesinde toplumun her kesimi daha güzel bir ülkede refah içerisinde yaşayacaklar. Yoksulluk kader değildir ve bizler bu topraklarda hiçbir çocuğun yatağa aç girmemesi için mücadele etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.