Home Dijital Gazete Emirates, Hindistan seferlerini pandemi öncesi seviyeye çıkarıyor

Emirates, Hindistan seferlerini pandemi öncesi seviyeye çıkarıyor

by tarimendeksi

Emirates, 1 Nisan 2022’den itibaren Hindistan’daki varış noktalarına uçuş sıklığını pandemi öncesi seviyelere çıkaracak. Havayolu ülkedeki dokuz şehre haftada 170 sefer gerçekleştirecek. Bu hamlenin arka planında Hindistan hükümetinin Mart 2022’nin sonundan itibaren ikili anlaşmalara uygun olarak Hindistan kalkış ve varışlı uluslararası uçuşları yeniden başlatma kararı yer alıyor. 

Emirates aşağıdaki uçuşları gerçekleştirecek:

Mumbai – haftada 35 sefer

Yeni Delhi – haftada 28 sefer

Bangalore – haftada 24 sefer

Chennai – haftada 21 sefer

Haydarabad – haftada 21 sefer

Kochi – haftada 14 sefer

Kolkata – haftada 11 sefer

Ahmedabad – haftada 9 sefer

Thiruvananthapuram – haftada 7 sefer 

Emirates ayrıca yolcuların favorisi ikonik Airbus A380 ile her gün gerçekleştirilen Dubai-Mumbai seferlerini de Mart 2022’de yeniden başlattı. Emirates’in EK 500/ 501 sefer sayılı uçuşu ikonik çift katlı uçakla gerçekleştiriliyor. 

Tüm seyahat sınıflarında Emirates ile seyahat eden yolcular, ferah kabinler ve imza niteliğindeki hizmet kalitesiyle benzersiz bir uçuş deneyimi yaşayacaklar. Emirates yolcuları uçuş sırasında yöresel yemeklerin ve havayolunun ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice‘ın 4500’ü aşkın içerik kanalının keyfini çıkarabilecekler. 

Bangalore, Chennai, Haydarabad, Mumbai ve Yeni Delhi’den First ve Business Class’ta seyahat eden Emirates yolcuları, havayolunun uçuş ağındaki seçili lokasyonlarda havalimanına gidiş veya dönüşte ücretsiz şoförlü araç hizmetinden faydalanabilirler. Premium kabinlerde seyahat eden yolcular ve seçili üyelik statülerine sahip Skywards üyeleri, Dubai’de ve dünyanın dört bir yanındaki seçili havalimanlarında yer alan Emirates’in özel dinlenme salonlarının keyfini çıkarabilecekler.

Yenilikçi ürünleri ve hizmetleriyle sektöre yön vermeyi sürdüren Emirates, kısa süre önce sunmaya başladığı ve 31 Mayıs 2022’ye kadar süresini uzattığı daha cömert ve esnek rezervasyon politikaları ile müşteri hizmetlerini daha da ileriye taşıdı. Yolcularının sağlığını birinci öncelik sayan Emirates, yolculuğun her aşamasına yönelik kapsamlı bir dizi güvenlik önlemleri getirmiştir.

Hibya Haber Ajansı

You may also like

Leave a Comment