Home Sektörel Okullar ve işletmeler için iki yeni Panasonic projektör serisi

Okullar ve işletmeler için iki yeni Panasonic projektör serisi

by tarimendeksi

Panasonic PT-LMZ460 ve PT-TMZ400 Serileri kısa mesafeli lens serilerinden hızlı açılma imkanı ve Full HD’den de iyi çözünürlük sunuyor.

Panasonic SOLID SHINE lazer ışık kaynağını kullanan ve okuldaki sınıflarda ve iş dünyasındaki konferans salonlarının aydınlık ortamlarında anında ve ilgi çekici iletişim için tasarlanmış iki yeni LCD projektör serisini tanıttı. Panasonic PT-LMZ460 Serisi, projeksiyonu bekleme modundan yalnızca bir saniyede etkin hale getiren Hızlı Açılma ile anında sunum yapma fırsatı sunuyor. Sunduğu esnek kullanım olanağı ve net görüntüler için Full HD’den de iyi çözünürlüğün yanı sıra Gerçek WUXGA’da 1,2 kat yakınlaştırma lensine ve 4.600 lm’ye kadar parlaklığa sahip. Bu sayede web sayfalarını ve elektronik tabloları görüntülerken ekstra ekran alanı sağlayarak görüntülerin orijinal en boy oranlarında çoğaltabiliyor. WUXGA’da 4000 lm’ye kadar parlaklığa sahip kısa mesafeli Panasonic PT-TMZ400 Serisi, müze ve tabela uygulamaları için uygun maliyetli bir giriş çözümü olarak da hizmet verebiliyor.

Her iki projektör serisinde de mevcut olan eşsiz optik tasarım ve etkili SOLID SHINE Lazer ışık kaynağı enerji tüketimini, israfı ve bakım gereksinimini azaltarak bu ürünleri çevre dostu bir yatırım haline getiriyor. Işık kaynağı ise değiştirme süresini 20.000 saate kadar uzatıyor, projeksiyonun kesintiye uğrama olasılığını azaltyor ve uzun süreler boyunca sabit parlaklığı koruyor. SOLID SHINE Lazer, 15.000 saate kadar bakım gerektirmeyen ECO Filtre ile birlikte projektör yönetimini kolaylaştırıyor. Ayrıca verimli optik tasarım, güç tüketimini yalnızca 280 W’a düşürüyor.

Projektörler, Panasonic’in PressIT sunum sistemi gibi kolay iş birliği ve ücretsiz olarak kullanılabilen uygulamalarla ya da bir medya oynatıcıya içerik akışıyla içerik paylaşmak üzere tasarlandı. 4K giriş-sinyal uyumluluğu sayesinde zahmetsiz bir sistem entegrasyonu sunuyor.

Yalnızca 4,5 kg (9,92 lb) ağırlıktan başlayan, ekstra esneklik için 1,2 kat yakınlaştırma lensine (PT-LMZ460 Serisi) veya daha küçük odalar için ideal olan yalnızca 83 cm’den (32,68 inç) 80 inçlik bir görüntü yansıtmak için kısa mesafeli lense sahip (PT-TMZ400 Serisi) bir model arasından seçim yapılabiliyor. Dijital Yakınlaştırma Genişletici, lensin optik aralığının ötesine yerleştirildiklerinde bile mevcut tavan montajlarının kullanılmasına olanak tanıyor ve tüm modeller 360° ile herhangi bir açıda kurulabiliyor.

PT-LMZ460 Serisi ve PT-TMZ400 Serisi LCD Projektörler, 2022 Eylül’de piyasaya sunulacak.

Hibya Haber Ajansı

You may also like

Leave a Comment