Home Dijital Gazete SUWEN braletleri tarz sahibi stillere yön veriyor

SUWEN braletleri tarz sahibi stillere yön veriyor

by tarimendeksi

Ürün fonksiyonları ve modern tasarımlarıyla iç giyimden ev giyimine, çoraptan korseye, plaj koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar oldukça zengin çeşitlilik sunan SUWEN, her stile uygun, farklı renk seçenekleri de bulunan braletleri ile kadınların her anında olmaya ve tarzlarına yön vermeye devam ediyor. 

Kalitesi ve tasarım anlayışı ile her beden ve her yaştaki kadına, rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan SUWEN, günün her anında kullanıma uygun bralet modelleri ile ilgi uyandırıyor. 

SUWEN braletler sadece iç giyimi değil kusursuz kombinlerle stilleri de tamamlıyor. Göğsü sararken, oldukça rahat ve fit bir görümüm kazandıran SUWEN braletlerinin, farklı modellerde, siyah, gül rengi, tarçın, yeşil, ekru gibi birçok renk seçeneği bulunuyor. İç giyimin yanı sıra günlük giyimde de taytlarla, kotlarla, pantolonlarla, eteklerle ve ceketlerle kusursuz bir şekilde kombinlenen SUWEN braletler, çoklu kullanım sağlayan tasarımları ve tarzlarıyla ile ilgi uyandırıyor.

Her daim şık ve rahat, kaliteli ve sağlıklı tercihler yapmaya değer veren kadınların tarzına göre tasarımlara hayat veren SUWEN braletlerine, tüm SUWEN mağazalarından ve https://www.suwen.com.tr/ adresli online alışveriş sitesinden ulaşabilirsiniz.

SUWEN HAKKINDA: 2003 yılında İstanbul’da kurulan Suwen, Türkiye kadın iç giyim, ev giyim ve plaj giyim (KİEP) sektöründe faaliyet göstermektedir. Modern Özel Zincir Mağazalar arasında Türkiye’nin en yaygın ikinci mağaza ağına sahip olan Suwen’in mağazaları yılda yaklaşık 8 milyon ziyaretçi ağırlamaktadır. Suwen, Deloitte 2020 Sektör Raporu’na göre mağaza sayısı artışında en hızlı büyüyen marka konumunda bulunmaktadır. Suwen, kendi markası ve tasarımı ile ulaşılabilir fiyatlar, kaliteden ödün vermediği fonksiyonel ve zarif ürünlerle müşterilerine hizmet vermektedir. İç giyimden ev giyimine, çoraptan korseye, mayo ve bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar geniş ürün yelpazesiyle bir kadının her anında yanındadır. Suwen Türkiye’deki perakende ağını genişletmenin yanı sıra ana ihracat pazarı Ortadoğu ve Körfez Bölgesi ile orta ve uzun vadede Doğu Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Asya, Türk Cumhuriyetleri ve Rusya pazarlarında da büyümeyi hedeflemektedir.

SUWEN Mağazaları: https://www.suwen.com.tr/magazalar

Hibya Haber Ajansı

You may also like

Leave a Comment